fbpx

Immo Business Lunch: Compagnie Het Zoute – Joris Vrielynck

Aanmelden
Brasserie ‘De Vogelenzang’

Beste leden en vrienden,

 

We hebben het genoegen u uit te nodigen voor een exclusieve Immo Lunch op vrijdag 16 mei 2025. Tijdens deze bijzondere gelegenheid verwelkomen we Joris Vrielynck, CEO Compagnie Het Zoute.

 

Knokke-Zoute zou vandaag niet zijn wat het is zonder Compagnie Het Zoute. Van bij de allereerste urbanisatie beklemtoonden ze de relatie met de natuur. De typische kronkelende smalle paadjes en straten tussen de tuinen van de villa’s maakten daar toen al deel van uit en vormden het canvas voor de verdere architecturale vorming van Knokke. Op organische wijze ontstond de Knokse bouwstijl die de binnen-en buitenwereld met elkaar verbinden, met erkers, gezellige zithoekjes en overdekte portalen.

 

Met een sterke, visionaire project- en landschapsarchitectuur transformeert Compagnie Het Zoute toplocaties tot prachtige woonplekken waar vrijetijdsvoorzieningen binnen handbereik zijn. “Wij brengen art de vivre in Knokke, Cadzand, Hardelot en binnenkort in Kortrijk en elders.”

 

Schrijf u vandaag nog in voor deze inspirerende lunch. We kijken ernaar uit u te verwelkomen.

 

Timing

13.00u – 13.15u: Ontvangst
13.15u – 13.45u: Voorgerecht
13.45u – 14.15u: Uiteenzetting
14.15u – 15.00u: Lunch met aansluitend koffie

 

Adres

Brasserie ‘De Vogelzang’

Wijnegemsteenweg, 193
2970 Schilde